Contactpersonen bij De Jager-Tolhoek

Contactpersonen bij De Jager-Tolhoek

Hieronder vindt u een overzicht van uw contactpersonen bij De Jager-Tolhoek:

Directie

Martin Hol
Tel. : (0113) 24 66 00
E-mail: martin.hol@jagertolhoek.nl

Verkoop binnendienst

Ad Clement
Tel. : (0113) 24 66 11
E-mail : ad.clement@jagertolhoek.nl
Frank Bosch
Tel. : (0113) 24 66 58
E-mail : frank.bosch@jagertolhoek.nl
Jan Verburg
Tel. : (0113) 24 66 40
E-mail : jan.verburg@jagertolhoek.nl
Frank Paulusse
Tel. : (0113) 24 66 05
E-mail : frank.paulusse@jagertolhoek.nl
Richard Slabbekoorn
Tel. : (0113) 24 66 40
E-mail : richard.slabbekoorn@jagertolhoek.nl

Verkoop buitendienst

Edwin Braat
Tel. : 06-53 89 49 19
E-mail : edwin.braat@jagertolhoek.nl
Andrew van Hulten
Tel. : 06-22 23 18 20
E-mail : andrew.van.hulten@jagertolhoek.nl
Ron Nijssen
Tel. : 06-53 76 84 72
E-mail : ron.nijssen@jagertolhoek.nl

Shopleiders

Goes
Ad Stouthamer
Tel. : (0113) 24 66 90
E-mail : ad.stouthamer@jagertolhoek.nl

Bergen op Zoom 
Rob van Loon (assistent shopleider)
Tel: (0164) 24 20 96
E-mail : rob.vanloon@jagertolhoek.nl

Vlissingen
Jacco Bil
Tel. : (0118) 41 04 44
E-mail : jacco.bil@jagertolhoek.nl

Inkoop

Kees Vleugel
Tel. : (0113) 24 66 41
E-mail : kees.vleugel@jagertolhoek.nl
Daniel Beyerlein
Tel. : (0113) 24 66 13
E-mail : daniel.beyerlein@jagertolhoek.nl

Calculatie/Projecten

Stefan Akkerdaas
Tel. : (0113) 24 66 49
E-mail : stefan.akkerdaas@jagertolhoek.nl

Magazijn/Expeditie

Jacky Janse
Tel. : (0113) 24 66 45
E-mail : jacky.janse@jagertolhoek.nl
Filter op
loading...