Hulp nodig? Bel 0113 - 24 66 00 (ma - vr 8.00 - 17.00 uur) Selecteer je bouwshop
REGISTREREN

Hieronder vindt u een overzicht van uw contactpersonen bij De Jager-Tolhoek:

Directie

Frank Husson
Tel. : 0113 - 24 66 00
E-mail : frank.husson@jagertolhoek.nl

Verkoop binnendienst

Ad Clement
Tel. : 0113 - 24 66 11
E-mail : ad.clement@jagertolhoek.nl
Frank Bosch
Tel. : 0113 - 24 66 58
E-mail : frank.bosch@jagertolhoek.nl
Edwin de Smit
Tel. : 0113 - 24 66 05
E-mail : edwin.de.smit@jagertolhoek.nl
Richard Slabbekoorn
Tel. : 0113 - 24 66 40
E-mail : richard.slabbekoorn@jagertolhoek.nl

Verkoop buitendienst

Ron Nijssen
Tel. : 06 - 53 76 84 72
E-mail : ron.nijssen@jagertolhoek.nl

Frank Paulusse
Tel. : 06 - 83 16 99 82
E-mail : ron.nijssen@jagertolhoek.nl

Rob van Loon
Tel. : 06 - 82 80 20 31
E-mail : rob.vanloon@jagertolhoek.nl

Shopleiders

Goes
Ad Stouthamer
Tel. : 0113 - 24 66 90
E-mail : ad.stouthamer@jagertolhoek.nl

Vlissingen
Stefan Muller
Tel. : 0118 - 41 04 44
E-mail : stefan.muller@jagertolhoek.nl

Bergen op Zoom
Thomas de Klerk
Tel. : 0164 - 24 20 96
E-mail : thomas.deklerk@jagertolhoek.nl

Inkoop

Daniel Beyerlein
Tel. : 0113 - 24 66 13
E-mail : daniel.beyerlein@jagertolhoek.nl

Projecten

Stefan Akkerdaas
Tel. : 0113 - 24 66 49
E-mail : stefan.akkerdaas@jagertolhoek.nl

Magazijn/Expeditie

Jacky Janse
Tel. : 0113 - 24 66 45
E-mail : jacky.janse@jagertolhoek.nl