Je bedrijfsaccount is geblokkeerd en je kunt geen bestellingen plaatsen. Neem contact op met de vestiging.

Contact


Bezoekadres

Livingstoneweg 40

4462GL Goes


Vestigingen

In de meeste gevallen is een van onze vestigingen het eerste aanspreekpunt. Neem contact op met een van onze vestigingen als je vragen hebt over prijzen, offerte aanvragen, productadvies of geplaatste bestelling(en).


Helpdesk

Onze helpdesk staat altijd klaar om u verder te helpen met vragen die u heeft over het gebruik van onze website. De helpdesk is bereikbaar op werkdagen tussen 08:00 uur en 17:00 uur. Telefonisch zijn wij bereikbaar op +31 (0)113 24 66 06. Via mail zijn wij te bereiken op helpdesk@jagertolhoek.nl. Wij zullen altijd ons uiterste best doen om u binnen 24 uur van een antwoord te voorzien.


Contactgegevens

Hieronder vindt u een overzicht van uw contactpersonen bij De Jager-Tolhoek:

Directie
Frank Husson
Tel. : 0113 - 24 66 00
E-mail : frank.husson@jagertolhoek.nl


Verkoop binnendienst

Ad Clement
Tel. : 0113 - 24 66 00
E-mail : ad.clement@jagertolhoek.nl

Frank Bosch
Tel. : 0113 - 24 66 58
E-mail : frank.bosch@jagertolhoek.nl

Edwin de Smit
Tel. : 0113 - 24 66 05
E-mail : edwin.de.smit@jagertolhoek.nl

Richard Slabbekoorn
Tel. : 0113 - 24 66 40
E-mail : richard.slabbekoorn@jagertolhoek.nl

 

Verkoop buitendienst
Ron Nijssen
Tel. : 06 - 53 76 84 72
E-mail : ron.nijssen@jagertolhoek.nl

Rob van Loon
Tel. : 06 - 82 80 20 31
E-mail : rob.vanloon@jagertolhoek.nl

Ad den Dekker
Tel. : 06 - 57 95 69 51
E-mail : ad.dendekker@jagertolhoek.nl

Shopleiders
Goes
Randolf Groeneveld
Tel. : 0113 - 24 66 90
E-mail : randolf.groeneveld@jagertolhoek.nl

Vlissingen
Stefan Muller
Tel. : 0118 - 41 04 44
E-mail : stefan.muller@jagertolhoek.nl

Bergen op Zoom
"vacature"
Tel. : 0164 - 24 20 96
E-mail :


Inkoop

Daniel Beyerlein
Tel. : 0113 - 24 66 13
E-mail : daniel.beyerlein@jagertolhoek.nl


Projecten

Stefan Akkerdaas
Tel. : 0113 - 24 66 49
E-mail : stefan.akkerdaas@jagertolhoek.nl

Tabesh Osmanie
Tel. : 0113 - 24 66 41
E-mail : tabesh.osmanie@jagertolhoek.nl


Magazijn/Expeditie

Jacky Janse
Tel. : 0113 - 24 66 45
E-mail : jacky.janse@jagertolhoek.nl